گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس


گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکسگرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس
برخی از شرکت ها با استفاده از جواهرات و تزئیناتی که انجام می دهند گوشی های بدون امکاناتشان را با قیمت های بسیار بالایی به فروش می رساننند. در ادامه به برخی از این گوشی های گران قیمت اشاره می کنیم.

1-Diamond Crypto :

طراحی به نام "پیتر الیسون" این گوشی را طراحی کرده است و در در ساخت آن از بیش از 200 الماس استفاده شده. این گوشی تلفن بر خلاف دیگر گوشی ها که امکانات بسیار کمی دارند، امکانات نسبتا خوبی نیز دارند چرا که در این گوشی از تکنولوژی استفاده شده است که به آن ضد سرقت اطلاعات گته می شود.

گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس


2- Gresso Luxor Jackpot:

این گوشی با استفاده از بهترین مواد درست شده است. در این گوشی از یک ورقه 180 گرمی طلا استفاده شده است و همچنین برای تزئین آن نیز از الماس های سیاه و همچنین چوب درخت 200 ساله آفریقایی استفاده شده است. اما بر خلاف این ظاهر شیک در باطن یک گوشی بسیار ساده و بدون امکانات است. این گوشی تنها یک دوربین دو مگاپیکسلی دارد.

گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس


3- Vertu Cobra:

شرکت "ورتو" یکی از آن شرکت هایی است که تعداد زیادی از این گوشی های گران قیمت را تولید می کند. یکی از این گوشی ها مدل کبری است. لازم به ذکر است که این مدلاز گوشی های شرکت "ورتو" از جمله زشت ترین گوشی های تلفن همراه انتخاب شده است و امکانات آن نیز بسیار پایین است. قیمت این گوشی در حدود 300 هزار دلار است. در ساخت این گوشی از طلا به همراه الماس است.

گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس


4- Vertu Diamond:

بار دیگر یکی دیگر از گوشی های شرکت ورتو با نام " الماس" از جلمه گرانترین های بازار به شمار می رود. در ساخت این گوشی از الماس هایی که بر روی یک سطح پلاتینیومی برنامه دارند استفاده شده است. تنها مزیت این گوشی داشتن یک صفحه ضد خش است و قیمت آن نیز بین 250 تا 300 هزار دلار است.

گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس


5- The Chairman:

این گوشی یک تفاوت اساسی با دیگر گوشی های گران قیمت دارد آن فناوری هایی است که در آن به کار رفته است. این گوشی دارای سیستم عامل اندروئید است و نکته بسیار مهمی که دارد سیتم شارژ شدن آن است. این گوشی از برق برای شارژ شدن استفاده نمی کند و تنها با استفاده از نیروی باد شارژ می شود. در کنار این دستگاه وسیله ای نیز برنامه دارد که به چرخ ماشین وصل می شود و می تواند گوشی شما را شارژ کند.

گرانترین گوشی های تلفن همراه +عکس

اولين تصاوير از گوشی 8 هسته ای هوآوی

1:قلمی زيبا و متفاوت برای آی پدها!

2:

خوش به حال صاحباشون,خدا نصیب ماهم بکنه


طرحی زیبا و جدید برای آیفون 6

3:

اونا فقط گرونن چون درونشون به جای نقره یا فلز طلا به کار رفته وگرنه گوشی های ما مدلشون بالا تر و کاراییشون بیشتره


62 out of 100 based on 47 user ratings 772 reviews