برنامه برای حل تمرینات ریاضی


برنامه برای حل تمرینات ریاضیسلام چند وخت بیش تو اخبار می گفت یه برنامه برای حل تمرینات ریاضی با راه حل ساختن کسی لینکشو نداره ؟دترمینال ماتریس

1:سوال در مورد شرایط بهینگی KKT در برنامه ریزی خطی - فوری :)

2:

سلام امیدوارم به دردتون بخوره:

نرم افزار حل مسائل ریاضی به صورت کاملاً تشریحیAlgebrator نرم افزار فوق العاده ای هست که در یادگیری ریاضیات و حل معادلات پیچیده ای که ممکن هست بسیاری از دانش آموزان در اون مشکل داشته باشند، بسیار مفید واقع شده هست.


مشکل با ماشین حساب
شما با کمک این نرم افزار قادر خواهید بود معادلات مطرح شده در مبحث های مختلف ریاضیات مانند معادلات، انتگرال گیری، بررسی توابع، ریشه یابی، لگاریتم، ماتریس، توابع مثلثاتی و … را نوشته و حل نمایید.


پیدا کردن معادله از نمودار
Algebrator مهارت شما را در حل تمرینات دشوار بالا برده تا قادر باشید سخت ترین مسائل ریاضی را به آسانی حل کنید و اگر از درسی عقب مانده اید یا اون را بخوبی متوجه نشده اید، جواب تشریحی تمام سوالات خود را ریز به ریز و مرحله به مرحله از این برنامه دریافت کنید.

نرم‌افزار Algebrator برنامه‌ای با روش کار بسیار ساده هست که شما را قادر می‌سازد در هر سن و هر مقطعی که باشید سوالات ریاضی خود را به آسانی حل کنید! اگر فرزندانتان از شما سوالاتی می‌نمايند که قادر به حل اونها نیستید یا اگر خودتان مشغول تحصیل هستید و به ‌دنبال راه‌حل و جواب یک سوال پیچیده می‌گردید، براحتی می‌توانید با هستفاده از این نرم‌افزار، جواب را در وقتی بسیار کوتاه مشاهده کنید.


معادله صفحه بوسان(کمک...............) :n28:
حتی اگر هستاد دانشگاه باشید یا یک موسسه آموزشی را مدیریت می‌کنید و با مسائل پیچیده ریاضی سر و کار دارید، باز هم بدون نیاز به ماشین‌حساب‌های گران قیمت و صرف وقت طولانی برای حل مسائل ریاضی، می‌توانید در مدت وقتی بسیار کوتاه صورت مساله را در این نرم‌افزار تعریف و جواب را در کسری از ثانیه مشاهده کنید!

پاسخ‌های کاملا تشریحی
نرم‌افزار Algebrator در عین حال که قادر هست جواب مسائل را در کسری از ثانیه در اختیار شما برنامه دهد، به‌گونه‌ای طراحی شده هست که جواب تشریحی بسیار کاملی را از مراحل حل مساله در اختیار شما برنامه می‌دهد.


حل یک سوال ریاضی -- جایگذاری
به‌این ترتیب چگونگی حل هیچ‌یک از مسائل برای شما ابهام نخواهد داشت و به‌طور کامل می‌توانید مساله و روش حل اون را درک کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Algebrator:
ـ حل انواع مسائل ریاضی در تمام مقاطع تحصیلی
ـ حل مسائل با هستفاده از روش‌های معمول و رایج بین‌المللی
ـ ارائه جواب تشریحی مرحله به مرحله همراه با پشتیبانی از قابلیت راهنمایی و آموزش قوانین، قضایا و پیش‌نیازهای حل یک مساله
ـ رسم انواع نمودار و گراف‌های مربوط در کوتاه‌ترین وقت ممکن
ـ پشتیبانی از ویرایشگر قدرتمند WYSIWYG برای نوشتن صورت مساله
ـ انتشار مساله و روش حل اون در فرمت هستاندارد به‌صورت یک فایل xhtml قابل مشاهده در تمام مرورگرهای وب
ـ پشتیبانی از حل مسائل با تعداد ارقام بالا
و…

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع: لرد دانلود


ژن ریاضیات وجود ندارد/ مهارتهای ریاضی با تمرین حاصل می‌شوند

3:پیدا کردن مقدار از روی نمودار

4:

دمت گرم ...

ببرم به هستادمون بدم + بده

5:98 out of 100 based on 68 user ratings 518 reviews