کیف زنانه، کیف زنانه مجلسی


کیف زنانه، کیف زنانه مجلسیکیف زنانه، کیف زنانه مجلسی
توضیحات:
این کیف زنانه ظریف و زیبای چرمی به صورت مبتکرانه طوری طراحی شده که در عرض چند ثانیه از یک کیف دوشی به یک کوله پشتی تبدیل می‌گردد و مجددا در عرض چند ثانیه می‌تواند از کوله پشتی به یک کیف دوشی با وقار و زیبا تبدیل گردد برای تبدیل این کیف به کوله پشتی کافی است که زیپ روز دسته را باز کنید تا دسته این کیف به بندهای کوله پشتی تبدیل گردد.
با داشتن این کیف شما همیشه یک کوله پشتی و کیف را تواما"همراه خواهید داشت و از مزیتهای هر دو بهره مند خواهید شد. به طور مثال اگر در طول فعالیتهای روزانه مجبور شدید که مصافت طولانی را پیاده روی کنید و احساس خستگی کردید و یا اینکه برای انجام کاری و یا به هر دلیلی احتیاج پیدا کردید دستانتان آزاد باشند می‌توانید به راحتی کیف خود را به کوله پشتی تبدیل نموده و با خیال راحت به فعالیت خود ادامه دهید و چنانچه در محیطهای رسمی و اداری برنامه گرفتید کوله پشتی خود را دوباره به حالت کیف دستی در آورده و استفاده نمایید؛ و علاوه بر آن این کیف و کوله زنانه را می توانید هم با لباسهای رسمی و هم با لباسهای اسپرت بپوشید.
این کیف زنانه کوله ای از چرم طبیعی گاوی لطیف و نرم ساخته شده تا به راحتی شکل و فرم بگیرد. در طراحی این محصول تلاش شده که درتمام قسمت‌ها ظرافت و ابتکار با هم تلفیق شوند به طور مثال جیبهای بیرونی این کیف در روی آن تعبیه نشده بلکه در کناره های آن برنامه گرفته و درب جیب جلو توسط یک بند چرمی ظریف بسته و باز می‌شود؛ و در پایان لازم به توضیح است که این کیف و کوله چرمی به علت چند کاره بودن در چندین رنگ تولید می‌گردد.

مشخصات:
ساخته شده از چرم گاوی لطیف
قابلیت استفاده دوگانه به صورت کیف و کوله پشتی
دارای بند دارای قابل تنظیم
دارای دو جیب در بیرون و یک جیب در داخل کیف
دارای ضمانت نامه به مدت 25 ماه
دارای رنگ بندی قهوای و عسلی و مشکی
ابعاد : سانتیمتر13×20×21
وزن :حدود ششصد گرم

کیف زنانه، کیف زنانه مجلسیمدل کفش اسپرت مردانه ، پسرانه 92

1:

کو نیس که؟!


86 out of 100 based on 76 user ratings 326 reviews