مهریه‌های عجیب دختران تهرانی!


مهریه‌های عجیب دختران تهرانی!مهریه‌های عجیب دختران تهرانی!
اگر سری به راهروهای دادگاه‌های خانواده بزنید پر از دختر خانم‌های جوانی که برای خاتمه دادن به زندگی مشترک‌شان مسیرشان به سمت دادگاه کج شده است. در میان این خانم‌ها کسانی که مهریه‌های عجیب غریب دارند هم دیده می‌شود از سفر به ۱۲۰ کشور دنیا و ۱۰ هزار لیتر بنزین تا دست راست و پای چپ داماد،شمش طلا هم وزن عروس و یک کیلو بال مگس و حفظ کردن دیوان حافظ و صدها مهریه عجیب و غریب دیگر.
مهریه‌های عجیب دختران تهرانی!
در تماس‌ها و ارتباط‌هایی که‌ اینبار با دفاتر ثبت ازدواج در نقاط مختلف تهران داشتیم در اکثر موارد سر دفتردارها می‌گفتند که مهریه‌های سنگین و عجیب و غریب را خطبه نمی‌خوانند.
در یکی از موارد یکی از سردفترداران در غرب تهران گفت: یک مورد ازدواج داشتیم که پسر می‌خواست یک درخت گردو عجیب غریب را در یکی از مناطق خوش آب هوای ایران به نام عروس خانم بزند. البته بجز این درخت مقادیری سکه هم مهریه عروس خانم بود.
سردفترداری در شمال تهران می‌گوید: قبل‌ترها مهریه به میزان سال تولد عروس خانم(شمسی، قمری، میلادی) مد بود ولی الان دیگر مردم کمتر تمایل به این چیزها دارند شاید دلیلش این باشد که خیلی‌ها متوجه شده‌اند که داشتن مهریه سنگین چندان هم افتخار نیست! امسال دو مورد خوب هم داشتیم که مهریه عروس خانم‌ها فقط یک شاخه گل بود.
یکی دیگر از سردفترداران می‌گوید: یک مورد بود که داماد دو چشم‌اش را علاوه بر ۲ هزار سکه، مهر عروس خانم کرد تا به قول خودش اعتماد سازی کند. بعدها کارشان به دعوا و جدایی کشید.
عروس خانم مصر بود که مهرش را بگیرد بعد از کلی جر و بحث دادگاه فقط به ۳ هزار سکه حکم داد. چرا که مهر باید چیزی باشد که بها داشته باشد چشم مرده از آن جهت که هیچ بهایی ندارد گرفتنش شرعا جایز نیست.
شرط اصلی در تعین مهریه عندالمطالبه بودن آن است؛به طوری که زن هرگاه مهرش را درخواست کرد بتواند آن را بگیرد،اما برخی از مهریه‌ها به گونه‌ای هستند که دریافت آنها عملا ممکن نیست و یا با دشواری زیادی همراه است. مثل جمع آوری ۵ هزار صدف دریایی یا ۵۰۰ هزار گل ارکیده،در این موارد معمولا مرد راهی زندان می‌شود تا زمانی که مهریه یا معادل آن را پرداخت کند و یا زن از مهریه خود صرف نظر کند!
یکی دیگر از سردفترداران در جنوب تهران می‌گوید: بنا بر یک آمار سرانگشتی می‌توانم بگویم که اکثر دختر خانم‌هایی که اینجا می‌آیند مهرشان بین ۱۰۰ تا ۳۱۴ سکه بهار آزادی است. البته یک مورد داشتیم که عروس خانم و آقا داماد هر دو کوهنورد بودند و مهر عروس خانم صعود به ۱۰ قله برتر جهان بود. ظاهرا هم زندگی خوبی دارند و آقا داماد هم عندالمطالبه مهر عروس خانم را می‌دهد.
۱۰ رأس آهوی وحشی، ۵ هزار مرجان دریایی، یک دوره کتاب‌های دکتر شریعتی، یک کتابخانه پر از کتاب‌های فلسفی و… از جمله مهریه‌هایی است که برخی سردفترداران به آن اشاره می‌کنند که این موارد یا برای خودشان پیش آمده و یا از دفترخانه‌های دیگر شنیده‌اند.
به گفته کارشناسان مهریه‌های عجیب و غریب دلیلش حس ناامنی است. افراد صرفا برای متفاوت بودن و برتری جویی،مهریه‌های نامتعارف را انتخاب می‌کنند که شکل تغییریافته‌ای از چشم وهم چشمی است.
در این حالت فرد به حدی از ارقام نجومی مهریه اشباع شده که این بار به دنبال مطرح کردن و به رخ کشیدن خود از طریق یک مهریه نامتعارف و عجیب است حتی اگر این مهریه ارزش مادی بالایی نداشته باشد…

زمان خيانت به همسر خود چه احساسي داري؟

1:

اگر دونفر اول به شناخت از خودشون رسیده باشند و بعد به شناخت از همدیگه داشته باشند بیشتر شاهد مهریه هایی نظیر بالا خواهیم مهریه های خیلی سنگین یا عجیب غریب همش به خاطر عدم شناخت و ناامنی روحی یا شناخت سطحی زن ومرد هست


دنبال یه اسم دختر میگردم

2:

من 20000000 تا account هم میهن و فیس بوک میخوام


براي او همسر باشيد نه مادر!!!

3:

یک کیلو بال مگس به نظر من خیلی دیگه نامردیه هر چند من 2 کیلو شنیده بودم
فکر کن مگس چقدر وزن داره که بالش چقدر وزن داشته باشه
اون هم 1 کیلووووووووووووووو
بیچاره داماد هر روز باید بره چکار مگس


تفاوتهای جالب روانشناسی زنان و مردان

4:

جالبیش اینه قسط بندی کنن ماهی 100 گرم بال مگس!!!!!


رسم های عجیب و غریب عروسی در کره جنوبی

5:

این مهریه ها رو آدمهای جو گرفته و کوتاه فکری تعیین مینمايند که موقع اظهار علاقه هم بهم میگن: دیوونتم روانی!! کسانی که یک مدت شور و حال جوانی و عشق و حال میگیرتشون و نمیدونن چی دارن مینویسن و چی امضا میکنن.


این تکنیک ها اسرار هرکسی را برملا می کنند
اونم علایقی که همش بدون شناخت کافی و با صرف دیدن توی خیابون و مهمونی و چشم و ابرو بوجود اومده.


روابط زناشویی و ازدواج با ربات ها


و اگر هم یک بزرگتر همون اول بهشون هشدار بده که این راه به ترکستان میره، متهم میشه به سنتی بودن و عقب ماندگی و ..


اين پسران هرگز با شما ازدواج نخواهند كرد


86 out of 100 based on 66 user ratings 1166 reviews