9 کاری که مردان در روابط زناشویی باید بدانند !


9 کاری که مردان در روابط زناشویی باید بدانند !9 کاری که مردان در روابط زناشویی باید بدانند !

9کاری که مردان در روابط زناشویی باید بدانند !

بهتر است كه اولین روز آشنایی با همسرتان را فراموش نكنید. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشید. شاید نیاز باشد هرازگاهی اولین روز آشنایی‌تان را با هم مرور كنید و یادی از گذشته‌ها كنید.


*مهارت داشتن در رابطه جنسی

تنها 30 درصد از زنان از طریق مقاربت جنسی به اوج لذت جنسی می‌رسند. اگر می‌خواهید زندگی زناشویی موفقی داشته باشید بهتر است بدانید از چه راهی می‌توانید اوج لذت جنسی را در همسرتان افزایش دهید و رابطه موفقی داشته باشید. داشتن رابطه‌ای خوب و موفق تاثیر بسزایی در زندگی زناشویی دارید.


* نحوه دست دادن شما
می‌توانید با دست دادن به طرف مقابل خود در یك جلسه مهم یا با فردی كه برای اولین بار با آنها ملاقات می‌كنید، مطالب زیادی را به طرف مقابلتان بگویید. به عبارت ساده‌تر برداشت اول از شخصیت شما، به نوعی با دست دادنتان در ذهن فرد نقش می‌بندد. در واقع مهارت در این كار به نوعی با اعتبار و بهبود كسب و كار شما رابطه دارد.* پس‌انداز كردن
نیازی نیست كه مدام به شما تذكر داده شود كه با پول‌هایتان چه می‌كنید. شما باید مدیریت كافی برای درآمدتان داشته باشید و بتوانید مقداری از درآمد ماهیانه‌تان را پس‌انداز كنید. حتی اگر نخواهید این مبلغ را در بانك نگهداری كنید.*اطلاعاتی درخصوص عكس انداختن

این روزها دیگر هیچ بهانه‌ای برای اینكه چرا صحنه‌های جالب و دوست‌داشتنی زندگی‌تان را ثبت نمی‌كنید، ندارید. حتی با در دست داشتن گوشی همراه یا دوربین می‌توان تصاویری را كه برایتان لذت‌بخش است، ثبت كنید. بهتر است درخصوص نحوه كار كردن با دوربین‌ها اطلاعاتی داشته باشید و مانند یك آماتور رفتار نكنید.


* درست كردن آتش
داشتن برخی مهارت‌ها برای سفرهای تابستانی و پیكنیك رفتن امری ضروری است. شاید در یك مسافرت به جنگلی بروید كه نیاز باشد خودتان آتش را فراهم كنید یا اینكه چادر بزنید پس بهتر است نحوه چادرزدن و جمع كردن آن و همچنین روشن كردن آتش زمانی كه دسترسی به كبریت یا هر نوع مواد آتش‌زایی را ندارید، بیاموزید.*مهارت در نحوه بیان
مهارت صحبت كردن، نحوه بیان و آوردن استدلال نقش مهمی در روابط دارد. شما می‌توانید با بیانی شیرین مشكلات را به راحتی حل كنید. با مهارت در این كار به راحتی می‌توانید مشكلات مربوط را با مدیرتان در میان بگذارید یا اینكه با استدلالی صحیح می‌توانید مدیرتان را برای كاری كه انجام داده‌اید، قانع كنید. بهتر است بدانید مهارت در این كار در ارتقای شما به مراحل بهتر تاثیرگذار است.*فراموش نكردن اولین روز آشنایی
بهتر است كه اولین روز آشنایی با همسرتان را فراموش نكنید. مشتاق به نگه داشتن رابطه با همسرتان باشید. شاید نیاز باشد هرازگاهی اولین روز آشنایی‌تان را با هم مرور كنید و یادی از گذشته‌ها كنید.*داشتن تمركز و انرژی
بهتر است كه شب‌ها سر موقع به رختخواب بروید تا خواب كافی داشته باشید. كم‌توجهی به این مساله باعث می‌شود كه سرموقع به سركارتان نروید و در طول روز در محیط كار فردی خواب‌آلود و كم‌انرژی باشید. به علاوه ممكن است تمركز كافی روی كارهایتان نداشته باشید. پس بهتر است با برنامه‌ریزی دقیقی سروقت بخوابید و انرژی لازم را برای شروع روز داشته باشید.*انتخاب لباس مناسب
دانستن اینكه چه نوع لباسی را در در چه مكانی بپوشید حاكی از دقت و مهارت شما در این مساله است. در انتخاب رنگ جورابتان كه همرنگ شلوارتان باشد، دقت كنید. همچنین انتخاب كفشی مناسب با لباس‌، انتخاب پیراهن با رنگ مناسب كه متناسب با كت و شلوار باشد و انتخاب كروات و كمربند از نكات ریزی است كه باید به آن توجه شود. شما می‌توانید با انتخابی درست پوشش مناسبی داشته باشیداين پسران هرگز با شما ازدواج نخواهند كرد

1:

باید بدونن ولی نمیدونن :دی


پ.ن: این پست و زدم تاپیک بیاد بالا


آیا متاهلین هم می توانند عاشق بشوند؟؟؟

2:

این تاپیک جزو موضوعات برگزیده برنامه گرفت و مهم شد


بده بستان‌هاي زناشويي !!!

3:

9 کاری که مردان در روابط زناشویی باید بدانند !


نقطه پايان عشق در زندگي زناشويي !!

4:

مغز مردان برای خیره‌شدن به زنان برنامه‌ریزی شده !


9 کاری که مردان در روابط زناشویی باید بدانند !
مردان درست مثل هواپیمایی كه روی دستگاه «خلبان خودکار» برنامه گرفته باشد، به زنان خیره می‌شوند و در عین حال وقتی زن از میدان دیدشان خارج ‌شد،‌ او را فراموش می‌نمايند.


آیا درک چیزهایی که در ذهن شوهرتان می‌گذرد، برایتان سخت هست؟ این کار برایتان ساده‌تر خواهد شد اگر این 10 نكته را که دانشمندان در مورد مغز مردان كشف کرده‌اند، بدانید.


آن شب که همسرم را در اتاقمان کنار زنی غریبه دیدم …
مغز مرد در طول زندگی‌اش تغییر وتحول پیدا می‌کند...
هر زنی برای انتخاب جفتی برای ادامه زندگی،‌ باید این چیزها را بداند.1.


ازدواج همزمان با 2 عروس در یک شب +عکس
مردان احساساتی‌ترند

گرچه تصور عمومی این هست که زنان احساسی‌تر از مردان هستند، اما پژوهش‌ها نشان داده هست که نوزادان پسر نسبت به نوزادان دختر واکنش‌‌های عاطفی بیشتری از خود نشان می‌دهند.


همفکری برای سالگرد ازدواچ
یک بررسی در سال 2008 نشان داد که مردان در بزرگسالی نیز واکنش‌های عاطفی را با شدت بیشتری بروز می‌دهند.


طلاق عاطفی
البته پیش از اونکه از عواطفشان در موردی آگاه شوند.2.

مردان در برابر تنهایی حساس‌ترند

گرچه تنهایی می‌تواند برای سلامت مغز هر کسی زیانبار باشد، اما مردان سالمند نسبت به اون خیلی آسیب‌پذیرترند.

مردان نسبت به زنان کمتر برای برقراری ارتباط تلاش می‌نمايند،‌ در نتیجه تنهایی‌ اونها تشدید می‌شود و این تنهایی اثر آسیب‌رسانی را بر مدارهای اجتماعی مغزشان باقی می‌گذارد.3.

مردان بر حل مسائل متمرکزند

با اینکه بسیاری از بررسی‌ها نشان می‌دهند زنان نسبت به مردان احساس همدلی بیشتری از خود بروز می‌دهند اما ممکن هست قضیه به این سادگی نباشد؛ ممکن هست سیستم همدلی مغز مردان هنگامی که شخصی تحت هسترس برنامه دارد یا مشکلی را ابراز می‌کند، به سرعت عمل نكند، اما بخشی از مغز که مسوول «حل مسائل» هست، ‌به سرعت عكس‌العمل نشان می‌دهد و باعث کمک رساندن مردان به دیگران می‌شود.4.

مغز مردان برای خیره‌شدن به زنان برنامه‌ریزی شده هست

هورمون تستوسترون را به پرخاشگری و خصومت ارتباط می‌دهند اما این هورمون مسوول میل جنسی هم هست و مردان نسبت به زنان 6 برابر بیشتر از این هورمون در خونشان دارند.

دانشمندان دریافته‌اند این هورمون بخش تسلط بر رفتارهای تکانه‌ای و غریزی را مختل می‌کند.

گرچه این موضوع نیاز به بررسی بیشتری دارد، اما می‌توان فرمود مردان درست مثل هواپیمایی كه روی دستگاه «خلبان خودکار» برنامه گرفته باشد، به زنان خیره می‌شوند و در عین حال وقتی زن از میدان دیدشان خارج ‌شد،‌ او را فراموش می‌نمايند.5.

مردان از قلمروشان دفاع می‌نمايند

بخشی از غریزه مردانه، دفاع از قلمرو‌ هست.

گرچه در مورد انسان‌ها باید پژوهش‌های بیشتری انجام شود، اما در پستانداران مذکر، بخشی از مغز که مسوول «دفاع از قلمرو» هست، از بخش مشابه در پستانداران مؤنث بزرگ‌تر هست.

با اینکه زنان نیز دارای حس مالکیت هستند، اما مردان با احتمال بیشتری ممکن هست هنگامی که زندگی عشقی یا قلمرو‌شان در معرض تهدید برنامه می‌گیرد، پرخاشگری كنند.6.

مردان از سلسله مراتب فرماندهی هستقبال می‌نمايند

مردان هنگامی كه سلسله مراتب قدرت حالت ناپایداری دارد، احساس اضطراب می‌نمايند اما سلسله مراتب فرماندهی ثابت و پایدار، مانند نیروهای نظامی یا محیط‌های کاری، تستوسترون اونها را کاهش می‌دهد و پرخاشگری‌شان را مهار می‌کند.7.

مغز مردان واقعا در طول وقت بالغ می‌شود

اشتغال خاطر با سلسله مراتب قدرت که از سنین بسیار پایین (حدود 6 سالگی) آغاز می‌شود، برانگیزاننده رقابت میان مردان هست و به همین دلیل مدام به هم متلک می‌گویند.

البته بروز پرخاشگری کلامی بسیار بهتر از نمود عملی بیرونی اون هست.

بررسی‌های روان‌شناختی نشان داده‌اند که با افزایش سن، علاقه مردان به برتری‌طلبی کاهش می‌یابد و در عوض توجه بیشتری به رابطه‌هایشان و بهبود روابط اجتماعی پیدا می‌نمايند.

احتمالا این تغییر مردان، تا حدی به کاهش تدریجی میزان تستوسترون با افزایش سن مربوط هست.8.

مغز مردان برای پدر شدن آمادگی پیدا می‌کند

مغز مردان چند ماه پیش از اینکه پدر بشوند، برای همکاری با همسرشان آمادگی پیدا می‌کند.

یک بررسی در سال 2000 نشان داد که پدران آینده تغییراتی هورمونی را پشت سر می‌گذارند؛ هورمون پرولاکتین‌شان بالا می‌رود و هورمون تستوسترونشان کاهش پیدا می‌کند و به این ترتیب احتمالا رفتار پدرانه در اونها تقویت می‌شود.9.

شیوه بازی مردها با بچه‌ها‌یشان فرق می‌کند

شیوه بازی پدرها با بچه‌ها خاص خودشان هست.

شیوه اونها در انجام بازی‌های مبارزه‌جویانه، دارای خودانگیختگی بیشتر و برانگیزاننده، به یادگیری بهتر کودکان کمک می‌کند، به اونها اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد و اونها را برای دنیای واقعی آماده می‌کند.

بررسی‌ها نشان داده احتمال بروز رفتارهای پرخطر جنسی در كسانی كه پدرهایشان توجه زیادی به اونها داشته‌اند، كمتر هست.10.

مغز مردان و مسأله ازدواج

زنان می‌خواهند هستبرنامه پیدا نمايند و مردان می‌خواهند خانواده‌دار و بچه‌دار شوند.

نتایج یک بررسی كه در سال 2007 انجام شد، نشان می‌دهد خیانت‌های مردان با احتمال بیشتری پیش از 30 سالگی رخ می‌دهد.

پس از این سن، اونها معمولا بر تامین نیازهای خانواده‌شان متمرکز می‌شوند.5:

ایا شما با مطالب بالا موافق هستید ؟

6:

اگه این موارد رو تو یه تاپیک جدید برنامه میدادین بهتر بود دوست عزیز

7:

ممنون خیلی مفید بود

8:

اگر در رابطه زناشویی
قبل از همه چیز زن ومرد به آرامش نسبی برسند
وبه فرمایش امیر سخن علی {ع}:مانند گنجشک عجله نداشته باشند
وملاعبه صورت گیرد وهر دو طرف به فکر آرامش دیگری باشند هر دو ارضاع شده
وبه آرامش حقیقی میرسند.
لذا سفارش دین برما این هست که زن ومرد اتاق مجزا داشته باشند
تا با اطمینان وآرامش قبلی در بستر برنامه بگیرند
وگرنه رابطه همراه با دلهره باعث پیری زود رس در خانم ها میشود
وبیماری اعصاب در آقایان میگردد

9:

به نظر من یکی از دلایل خیلی مهم اختلاف بین زوجین و سردی روابط که منجر به طلاق میشود مسائل جنسی میباشد که توصیه من به زوجین محترم این هست که بیشتر در این مورد توجه نمايند تا همیشه روابط پایدار و صمیمی داشته باشند


پیش آ پیش سال نو همه شما مبارک


98 out of 100 based on 68 user ratings 1118 reviews