تصور غلط خانم ها در مورد رابطه جنسی


تصور غلط خانم ها در مورد رابطه جنسیتصور غلط خانم ها در مورد رابطه جنسی
یک زن هیچ وقت نباید آغاز کننده باشد.
یکی از باورهای نادرست زنان در مورد مسائل جنسی در رابطه با شروع آن است. زن ها احساس می کنند هیچ وقت نباید آغازگر رابطه جنسی باشند. این باور غلط زنان باعث می شود..
شود مردان به میل جنسی همسر خود شک کنند و اندازه و کیفیت آن را ندانند. تصور غلطی که کم کم باعث کاهش میل جنسی در مردان هم می شود. زنان هم باید در این رابطه دو نفره گاهی پیش قدم شوند.البته دانستن این نکته ضروری است که نباید به صورت مداوم جای زن و مرد با هم عوض شود. در صورتی که نقشزنو مرد در رابطه جنسی کاملا تغییر کند، سردی بر رابطه جنسی حکمفرما می شود.
زنان در حین رابطه زشت به نظر می آیند
تمرکز بیش از حد زنان بر روی نقص های بدنی، حالت صورت، لباس، آرایش و ... باعث می شود نتوانند در انجام اعمال جنسی موفق باشند. در حین رابطه جنسی تمرکز دو طرف خیلی مهم است. در اکثر مواقع مردان درصد بالایی از این تمرکز را دارند، درحالی که زنان مدام به حالت بدن و آرایش خود فکر می کنند. برای رهایی از این پندار نادرست زنان باید قبل از انجام اعمال جنسی به ظاهر خود برسند و در حین انجام عمل جنسی ظاهر خود را کاملا فراموش کنند.
رابطه برای مردها عملی زودگذر است
بسیاری از زن ها با این تصور که رابطه جنسی برای مردها امری گهگاهی و زودگذر است، نسبت به انجام وظایف خود کوتاهی می کنند. در تصور اغلب آنها، مردها موجوداتی هستند که کمتر به بعد عاطفی رابطهجنسیتوجه می کنند. باور غلطی که زنان را دچار سهل انگاری و عدم توجه به نیازهای همسرشان می کند و به سردی رابطه جنسی بین همسران می انجامد. این اعتقاد که مردان نیازهای عاطفی کمتری در روابطجنسیدارند دقیقا به اندازه این باور که زنان میل جنسی کمتری دارند، اشتباه است.
مردها همیشه برای رابطه آمادگی دارند
واقعیت این است که این قانون ممکن است درباره جوانان 20 ساله صدق کند، اما در مورد مردان فشار ناشی از مسائل زندگی مثل کار، خانواده و هزینه ها سبب می شود که میل و اشتیاق آنها کاهش پیدا کند. بنابراین تصور غلط زنان در مورد آمادگی همیشگی مردان برای اعمال جنسی باعث می شود امتناع مردان به حساب نامهربانی، تنفر و حتی خیانت آنها گذاشته شود.
زنانتصور می کنند نداشتن حوصله از طرف آنها برای آمیزش موقتی است و ربطی به علاقه آنها به مردشان ندارد، ولی اگر مردی در این رابطه اظهار بی حوصلگی کند، تعبیر به عدم علاقه او می کنند. در حالیکه او فقط در حال حاضر علاقه و حوصله ای برای آمیزش و نزدیکی ندارد.
مردها به کمک و راهنمایی احتیاج ندارند
یکی از بدترین باورهای غلط که به سرعت زمینه را برای نارضایتی زوجین فراهم می کند، این است که زنانتصور می کنند مردها همه چیز را درباره رابطه جنسی و نیازهای همسرانشان می دانند. در حالی که اینطور نیست و مردان هم نیاز دارند که خواسته های همسرانشان را از زبان آنها بشنوند. با پیروی از این باور غلط، زنها هیچ وقت در مورد تمایلاتشان صحبت نمی کنند و با تصور اینکه همسرشان از آنها خبر دارد و به آنها اهمیتی نمی دهد، زمینه را برای بروز بحران و نارضایتی در روابط جنسی مساعد می کنند.
پیشنهادهای جدید مردان نشانه خیانت آنهاست
بعد از مدتی که از ارتباط زن و مرد می گذرد، این امری طبیعی است که برای ایجاد تنوع، روشی تازه پیشنهاد شود. این که مردان مایل به انجام کاری جدید هستند و یا تجربه ای تازه به این معنا نیست که آنها از شما و زندگی خود دیگر راضی نیستند و یا این روش ها را در جایی دیگر تجربه کرده اند. هرگز این پیشنهاد جدید را به خود ربط ندهید. البته شما مجبور نیستید هر آنچه که همسرتان پیشنهاد می کند بپذیرید. اگر این پیشنهاد تازه برای شما غیر معقول و ناراحت کننده به نظر رسید، خیلی راحت و صریح بگویید و او را متقاعد کنید. بهتر است صمیمانه و از روی محبت احساس خود را بیان کنید.چرا عشق در برخی روابط تدریجاً محو می‌شود؟

1:

به نظر من کلا زنا در رابطه جنسی نسبت به مردها ضعیف ترن

با این حال میگن شهوتشون 10 برابر بیشتره

اصلا با عقل جور در نمیاد.اگه اینطوری بود الان...

حیا و این جور حرفا هم همش الکیه


چرا عشق در برخی روابط تدریجاً محو می‌شود؟

2:

هر چیزی منطقی پشتش هست
اینکه در مورد زنان صحبتهایی مبتنی بر میزان بیشتر این غریزه شنیده میشه در جای خودش صحت داره
منتهی مراتب منوط به اینه که ابتدا یه سری مقدمات فراهم بشه ....


هر مرد به 4 زن نیاز دارد !


اگر نتونی؟

3:

حقیقت داره ( البته من 9 برابر شنیدم)
غریزه در مردها بیشتر هست اما به قول دوستمون پس از...


علت اصلی تنبلی جنسی و یا بی میلی جنسی مرد به همسر خود در چیست؟
در زنان 9 برابر هست


اصولی برای شیفته کردن همسر نسبت به خود

4:

به هر حال هم زن وهم مرد باید به یکدیگه فاز بدن وگرنه باعث دردسره دیگه خودت می دونی


پاسخ به ۲۱ سوال جنسی(مهم)

5:

هستاد تنظیم خانواده برامون فرموده


سر ميز صبحانه یک خانواده ایده آل!

6:

آقایون، خانما این عدد 10 و 9 رو از کجا آوردین؟

والا شنیدم بسته به میزان خونی که به اندامهای جنسی میرسه، سردمزاجی یا گرم مزاجی زن/مرد در رابطه جنسی مشخص میشه.

و در وحله دوم اگر رابطه در بستری آروم و بدون تحریک عصبی رخ بده، هر دو طرف در مدت وقتی برابر به ارضاء میرسن.

به همین سادگی!!!

7:

احتمالا منظور دوستان در شرایطی برابر هست ....

یعنی یه مرد گرم مزاج نسبت به یه زن گرم مزاج
و
یه مرد سرد مزاج نسبت به یه زن سرد مزاج ...

====

مطمئنا با توجه به مفعول برنامه گرفتن خانمها اگه برنامه بود علاقه اونها به رابطه جنسی بیشتر از آقایون نباشه این عمل براشون بسیار سخت و زجراور بود ...

میبایست از یک رابطه لذت بیشتری ببرند و انگیزه بیشتری برای برقراری ارتباط داشته باشند تا اجازه بدن توی رابطه مفعول باشند و ...

اگه برنامه بود به میزان آقایون لذت ببرن احتمالا بی خیال این لذت میشدند و تن به اینکه بدن خود را در اختیار دیگری برنامه دهند نمیدادند ....


8:

مقاله فوق چندتا نقص داره (نقدش بماند):
1.

اندازه آلت تناسلی مرد + انحنا و قطر لوله مهبلی + پوزیشن س**ک**س + تناسب اندامی طرفین در لذت بخشی رابطه تاثیر مستقیم داره.

(شناسایی نقاط حساس طرفین و لذت بردن از تماسهای غیرعرفی غالبا تجربیه)
2.

زنها بصورت پریودیک توانایی ارتباط جنسی رو دارن.

از 3 دوره (قاعدگی، لیزابه، خشکی) بهترین حالت برای برقراری ارتباط دوران پس از قاعدگی میشه.

مردها باید توجه داشته باشن که ظهور لیزابه دوران اوج آمادگی زن برای آمیزشه...
3.

افراط و تفریط در س**ک**س به طبع طرفین بستگی داره.

چیزی که مسلمه افراط/تفریط در س**ک**س سبب گشاد/تنگ شدن دهانه واژن میشه.


9:

دوستان گرامی از اسپم دادن خواهشا بپرهیزید ضمن این که در هستفاده از کلماتی که قابلیت ف///ی///ل///ت///ر //دارند دقت کرده و به همین شکلی که من هستفاده کردم هستفاده کنید

ممنون


80 out of 100 based on 80 user ratings 230 reviews