نخستین پرواز تاریخ،کی بود؟


نخستین پرواز تاریخ،کی بود؟نخستین پرواز تاریخ،کی بود؟

چارلز لیندبرگ ، خلبان 25 ساله آمریكایی به تنهایی و بدون توقف عرض اقیانوس اطلس شمالی را با هواپیمای خود كه نام «روح سن لویی» را بر اون نهاده بود ، پیمود و در فرودگاه بورژه پاریس به زمین نشست.
.
گفتگوی مسیحیان با پیامبر (ص)
چارلز لیندبرگ
.
ویژگی های همنشین خوب از نظر حضرت عیسی علیه السلام 
چارلز لیندبرگ كه با یك هواپیمای مدل رایان NYP از نیویورك پرواز كرده بود ، پس از 33 ساعت و 30 دقیقه در یك پرواز بدون توقف عرض اقیانوس اطلس شمالی را طی كرد و در حضور 200 هزار تماشاگر كه در فرودگاه بورژه پاریس انتظار او را می كشیدند ، به زمین نشست..
بشارت های حضرت عیسی در کلام امام رضا (ع)
هواپیمای لیندبرگ كه 2500 كیلوگرم وزن داشت و بیش از 1900 لیتر سوخت حمل می كرد به دشواری در روز 20 مه از فرودگاه نیویورك به هوا برخاست..
و آن باکره...
شرایط پرواز بسیار دشوار بوده و هواپیمای لیندبرگ فاقد وسایل رفاهی بود..
سیماى محمد (ص) در تورات و انجیل
این خلبان سابق پستی از شدت خستگی قصد داشت هنگام پرواز بر فراز خاك ایرلند به زمین بنشیند ، اما اراده قوی او بر خستگی اش فایق آمد و سرانجام پس از 33 ساعت و 30 دقیقه پرواز بدون توقف در ساعت 22 و 20 دقیقه شب 21 مه سال 1927 در فرودگاه بورژه فرود آمد..
شباهت های امام حسین و حضرت عیسی علیهما السلام
او نخستین خلبانی بود كه موفق شد به تنهایی و بدون توقف عرض اقیانوس اطلس شمالی به مسافت 5800 كیلومتر را بپیماید..
مرا نرسد كه درباره خودم چیزى بگویم

روز 21 مه سال 1927، چارلز لیندبرگ ، خلبان 25 ساله آمریكایی به تنهایی و بدون توقف عرض اقیانوس اطلس شمالی را با هواپیمای خود كه نام «روح سن لویی» را بر اون نهاده بود ، پیمود و در فرودگاه بورژه پاریس فرود آمد.
منظور

به این ترتیب ، در روز 21 مه سال 1927، چارلز لیندبرگ ، خلبان 25 ساله آمریكایی به تنهایی و بدون توقف عرض اقیانوس اطلس شمالی را با هواپیمای خود كه نام «روح سن لویی» را بر اون نهاده بود ، پیمود و در فرودگاه بورژه پاریس فرود آمد.. چارلز لیندبرگ در بازگشت به آمریكا مورد هستقبال فراوان برنامه گرفت و نام او مانند یك قهرمان در تاریخ ثبت شد.. چارلز لیندبرگ در سال 1902 میلادی متولد و در سال 1974 میلادی درگذشت..
بخش تاریخ ایران و جهان تبیان
. منبع: جام جم. .

نظرات کاربران

80 out of 100 based on 40 user ratings 590 reviews